Pomysły na wystrój wnętrz — Twój projekt wnętrza domu, marka biznesowa i Twoja moda w jednym!

0

Projektowanie wnętrz, marka biznesowa i Twoja moda – co mają ze sobą wspólnego? Odpowiedź na to pytanie jest prosta, Ty! Masz niepowtarzalny styl. Masz wyjątkową kolorystykę. Masz wyjątkową modę. Wierzę, że kiedy zwalniamy i zastanawiamy się, zdajemy sobie sprawę, że musimy przestać podążać za tłumem i odważyć się być indywidualnością. Jak określasz swój styl, a zwłaszcza jak odzwierciedlasz go w swoim otoczeniu, życiu biznesowym i modzie? To bardzo obszerny temat, ale przyjrzyjmy się kilku możliwym sposobom określenia Twojego niepowtarzalnego stylu.

Twoje projektowanie wnętrz online to Twój własny wyraz wnętrza. Odważ się być indywidualistą. Odważ się używać unikalnych przedmiotów, które kochasz i które przyciągają uwagę, ponieważ są wyjątkowe i mówią o Tobie. Skąd to masz? Myśl nieszablonowo, tak jak robisz to w przypadku swoich oświadczeń o modzie. Jest tylko jeden ty na tej planecie i miejsce, w którym mieszkasz, pracujesz i bawisz się, powinno wyglądać tak jak ty, nawet gdy cię tam nie ma. Twoje przedmioty powinny opowiadać o Tobie, o tym, co lubisz, jakie masz hobby, jakie kolory kochasz i wiele więcej. Nie stawiaj tylko zwykłych mebli czy dodatków, bo nie jesteś zwyczajny! Znajdź niezwykłego, takiego jak Ty.

Kolory makijażu mogą być wspaniałe dla schematów kolorów. To może nie być to, czego wszyscy chcą dla swojej kolorystyki, ale te kolory mogą być idealne dla niektórych. Istnieje kilka pięknych kolorów do makijażu, więc dlaczego nie przekształcić ich w miękkie zakurzone ściany brzoskwini, ściany przydymionego pudru lub cokolwiek, co kochasz. Brązowy, czarny lub szary jako kolor akcentujący może być dramatyczny w twoim schemacie. Białe drewniane ramy i wykończenia (takie jak Twoje zęby) są wspaniałym akcentem, dzięki któremu kolory naprawdę się wyróżniają Być może możesz użyć błyszczących tkanin, takich jak błyszczyk do ust, jako akcentujące poduszki lub metaliczne błyszczące farby na ścianach. Możliwości są nieograniczone, baw się dobrze, myśląc o kolorystyce swojego wnętrza w nowy sposób.

Szafy to skarbnice wspaniałych rzeczy, którymi lubisz się otaczać. Lubisz błyszczące tkaniny czy matowe. Lubisz solidy czy printy? Jakie są twoje kolory butów? Wolicie białe czy kremowe? Wybierz 3-5 swoich ulubionych kolorów, które nie tylko lubisz nosić, ale które kochasz i dzięki którym wyglądasz świetnie. To są określone możliwości dla twojego schematu kolorów.

Marka Twojej firmy może ponownie odzwierciedlać Twoją kolorystykę, styl, upodobania i antypatie. Od wizytówek, przestrzeni biurowej, a nawet samochodu, którym jeździsz do pracy lub na spotkania. To wszystko może fantastycznie ze sobą współgrać i stanowić osobiste, niepowtarzalne oświadczenie.

Wszystko, co umieścisz w swoim projekcie, powinno mieć znaczenie i opowiadać historię, historię o Tobie. To sprawia, że ​​znalezienie przedmiotów jest trochę trudniejsze, ale zwolnij, bądź cierpliwy i znajdź skarby, które kochasz. Nie wypełniaj swoich przestrzeni byle czym. Upewnij się, że ma to znaczenie, ekscytuje i przynosi radość.

Czy Twoje otoczenie mówi „ty”? Zacznij teraz i spraw, by to wszystko liczyło się dla Ciebie. Sugeruję jakość i dbałość o szczegóły dla najlepszych projektów. Możesz się dobrze bawić, tworząc dom, pracę, markę i modę „jako jedność”!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *